2007 - Bábes Bolyai Tudományegyetem - okleveles pszichológus
2020 - Pszichológiai konzulens
2020 - MCSE - Képzésben lévő pár- és családterapeuta
2021 - ELTE - Képzésben lévő szexuálpszichológiai szakpszichológus
2021 - Rajzelemzési Intézet - Okleveles rajzvizsgálati szakértő
2021 - MRSZE - Képzésben lévő Autogén tréning gyakorlatvezető
2023 - EFT Externship - Érzelmekre Fókuszáló Párterápiás alapképzés
2013 - 2022 - Telefonos lelkisegély szolgálat
2022 - S.O.S. Krízis Alapítvány - pszichológus
2022 - Prima Medica Egészségközpontok - pszichológus
A stressz az egész szervezetre, így az immunrendszer működésére is hatással van. A folyamatos feszültség állandó készenléti állapotban tartja a szervezetünket, és hosszú távon komoly egészségügyi károsodást okozhat. Ha úgy érzi, hogy a korábban jól beállított allergia kezelés ellenére a tünetei kiújulnak vagy rosszabbodnak, Kispál Mónika, a Budai Allergiaközpont pszichológusának tanácsai segíthetnek a stressz kezeléssel kapcsolatban.
2025 februárjától kizárólag olyan ételek készülhetnek a közétkeztetésben, amelyeknél nem használtak diót, mogyorót vagy a szezámmagot. Dr. Balogh Ádám, az Allergiaközpont csecsemő- és gyermekgyógyásza, allergológusa foglalta össze az anafilaktogén allergénekkel kapcsolatos tudnivalókat, és mutatott rá annak jelentőségére, hogy a közoktatási intézmények menzáján többé nem kell tartani a véletlen diétahiba okozta akár életveszélyes következményétől.
Az allergénspecifikus immunterápia jelentős mértékben csökkentheti az allergiás betegségben szenvedő gyermekek tüneteit és javíthatja életminőségüket. Bizonyítottnak vehető az is, hogy az immunrendszer tisztított allergénkivonatokkal történő „edzése” megelőzheti a szénanátha asztmává alakulását – mondja dr. Mezei Györgyi, az Allergiaközpont gyermektüdőgyógyásza, allergológus és klinikai immunológus szakembere, aki szerint a személyre szabott allergénspecifikus immunterápia forradalmasíthatja az allergiás gyermekek kezelését is.