szédülés
fülzúgás
halláscsökkenés
felnőtt- és gyermekellátás
Vélemények dr. Fülöp Györgyiről >>>
Rendelés típusa:
1995-ben diplomáztam a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Karán
TUDOMÁNYOS MUNKA ÉS KÖZLEMÉNYEK AZ ALÁBBI TÉMAKÖRÖKBEN:
- Csecsemőkori hallásvizsgálat, kemoterápiás szerek halláskárosító hatása, TOEA-val szerzett tapasztalatok
- A fülzúgás kezelési alternatívái
- A külső fül veleszületett rendellenességeinek születéskori gyakorisága Magyarországon témakörben.
- jelenleg is folyamatban van egy nemzetközi gyógyszerhatékonysági vizsgálat fülzúgás kezelésében.
További véleményekA doktornő figyelmességével és azzal , hogy igyekezett megnyugtatni a fülzúgási problémám kezelésével kapcsolatos kérdéseim megválaszolásával. Segítséget nyújtott abban, hogy nyugottaban álljak a prolémám megoldásához.
Korábban a tejfehérje-allergia diagnózisa egyet jelentett a szigorú tejmentes étrenddel. Ma már azonban könnyen elképzelhető, hogy bizonyos vizsgálatok elvégzése után, szakorvosi javaslatra – például hőkezelt formában – az allergiás beteg is bátran beillesztheti étrendjébe a tejet tartalmazó fogásokat. Hogy ez miként lehetséges, és milyen vizsgálat visz közelebb a tejfehérje-allergiánk pontosabb megértéséhez, arról Dr. Hidvégi Editet, az Allergiaközpont gasztroenterológusát kérdeztük, aki közel 30 éve foglalkozik ételallergiás gyermekekkel és felnőttekkel.
Rengetegen szenvednek a beltéri allergének (háziporatka, penész, állatszőr) kiváltotta panaszoktól, amelyek állandó irritatív hatásuk miatt jelentős szerepet kapnak az allergia súlyosbodásában és asztmává alakulásában is. A penészgombák általában nem jelentenek egészségügyi kockázatot, ám meglévő asztma esetén súlyosbíthatják panaszainkat – hívja fel a figyelmet dr. Mezei Györgyi, az Allergiaközpont gyermektüdőgyógyász, allergológus szakorvosa.